En Son Çıkan Filmleri Türkçe Dublaj izle

Charlie’nin Çikolata Fabrikası Türkçe Dublaj izle

charlienincikolatafabrikasiturkcedublajizleİsmine bakıp da tamamen çocuklara hitap eden bir film olduğunu sanıp da aldanmayın sakın, çünkü bu film içinizdeki çocuğu ortaya çıkarabilecek çok ender yapımlardan biridir ve bana göre dünya film tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 10 filminden biridir. Muhteşem bir aile yapımı olduğunu söylemekle başlayalım anlatmaya, soğuk ve karlı bir kış gününde akşam yemeğinizi yedikten sonra çaylarınızı içip, meyve veya abur cubur yerken, bir yandan kar yağışının uğultulu sesini ruhunuza çekerken, diğer yandan da Charlie’nin Çikolata Fabrikası izle‘yi ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte seyre dalarsanız 50 yıl da geçse damağınızda kalan o tadı asla unutamazsınız. O derece kaliteli, fantastik, çocuksu ve sıcacık bir filmdir kendisi.

Johny Deep’i tanımadan bu filmi izleyenler, daha sonra Karayip Korsanları’nı izlediği zaman büyük bir şok geçirebilir, uyarmış olayım. Kendisi yer almış olduğu bütün yapımlara çok büyük artı değer katan, büründüğü her rolde elinden geleni yapıp sevenlerini asla üzmeyen bir aktördür.

Charlie adında küçük bir çocuk ailesiyle ve hatta dedesi ve ninesiyle birlikte resmen harabeye dönmüş bir evde büyük bir sefalet içinde içinde yaşamaktadır. Fakat burada kullandığımız sefalet kelimesi sadece maddiyatı belirtmektedir çünkü aralarındaki sevgi ve aile bağı her şeye rağmen her zaman çok güçlü ve saftır. Charlie, çikolatayı çok sevmesine rağmen çaresizlik yüzünden her zaman yiyememektedir. Bir gün Willy Wonka adında bir çikolata fabrikası sahibi duyuru yapar; yeni üretilen çikolatalar arasına 5 adet altın bilet koymuştur ve bu biletleri bulan şanslı çocuklar bizzat severek yedikleri çikolatanın fabrikasınında bir geziye çıkacaklardır. Başlarda o biletin kendisine çıkması için bir çok çikolata alması gerektiğini fakat parası olmadığı için bunu yapamayacağını düşünen Charlie, bir şekilde para bularak o çikolatadan bir tane alır ve büyük bir şans örneği göstererek biletlerden bir tanesi kendi çikolatasında çıkmıştır! Fakat kendisi gibi bir çok kişi de o geziye katılmak istemektedir ve elindeki bilete çok büyük paralar teklif edilir. Ailesinin maddi durumunu düşünen Charlie, biletini para karşılığında satmayı düşünse de, diğer aile bireyleri onun bunu yapmasına izin vermez ve geziye katılmasını ister.

Charlie’nin Çikolata Fabrikası Türkçe izle‘de gezi günü geldiğinde Charlie ile babası, diğer 4 biletin sahibi çocuklar ve velileriyle birlikte fabrikaya giderler. Onları kapıda Will Wonka karşılamıştır ve gezi resmen başlamıştır. Fakat Will Wonka’nın (fabrika sahibi) gezi haricinde başka bir amacı daha vardır. Kendisinden sonra fabrikayı yönetecek birisine ihtiyaç dutmaktadır ve bu kişiyi bu 5 çocuk arasından kendi belirlediği kıstaslara göre seçecektir.

Muhteşem ve fantastik bir macera yaşayacak olan Charlie, hiç bilmediği halde diğer çocuklarla birlikte bir dizi sınavdan geçecek ve aralarındaki rekabeti ve farklılığı da bir tek Willy Wonka görecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sergs2015.org - Sosyalpsikiyatri.org - Http://BitkiKoruma2014.Org/