En Son Çıkan Filmleri Türkçe Dublaj izle

Benim Adım Sam Türkçe Dublaj izle

benimadimsamturkcedublajizleBu öyle bir hikayedir ki hani derler ya “-baba olmadan anlayamayacağın bazı şeyler vardır, bunu ancak baba olduğun zaman anlayabilirsin” diye, işte tam olarak bu sözün ne kadar doğru olduğunu anlatıyor bize. Sevgiliden ayrılmak veya eşten ayrılmak çok büyük bir dramdır kabul ediyorum ama bir babanın çocuğundan, bir çocuğun da babasından ayrılması dramdan çok daha öte bir şey, belki de yıkım kelimesinin kullanılması en doğru tercih olur bunun için. Benim Adım Sam izle, ister erkek ister kadın olun size öyle bir etkileyecek ki “-ben duygusuzum, ben duygusal değilim” diyenleri bile resmen dize getirecek bir filmdir. Ortada bütün kötülüklerden arınmış son derece doğal ve saf bir sevgi vardır ama bazen bu bile yetmemektedir bazı şeyler için. İşte bu noktada hayata, dünyaya haykırmak istersin ama çaresizsindir, elinden bir şey gelmez.

Bu muhteşem filmde zeka geriliği olan bir babanın ilk okul çağındaki kızından koparılmaya çalışılması hikayesini izleyeceğiz ve izlerken çoğu zaman boğazımız düğümlenecek, ağlamamak için kendimizi sıkmak zorunda kalacağız.

I am Sam Türkçe izle‘de adından da belli olduğu üzere Sam’in hikayesi anlatılıyor. Sam, zeka geriliği yaşayan orta yaşlarda bir adamdır ve ilk okula giden bir kızı vardır. İlk yıllarda hiç bir sorun yaşamadan gül gibi geçinip giden baba kız, ilerleyen dönemlerde Sam’in kızına bakamayacağı noktaya geldiği düşünülür devlet tarafından.

Aynı devlet, bir babadan kendi kızını koparmak adına elinden gelen her şeyi yapmakta ve hatta en iyi avukatları bu işte görevlendirmektedir. Oysa Sam, kızına daha iyi bir hayat yaşatabilmek adına bütün gün boyunca kahveci dükkanında çalışmakta, daha fazla para kazanmak adına terfi almak için elinden geleni yapmaktadır. Aynı zamanda kızıyla ilgilenmekte, ona derslerinin konularında yardımcı olamasa bile çalışması için motive etmeye çalışmaktadır.

Benim Adım Sam Türkçe hd izle‘de bir gün, devlet yetkilileri kızını alıp bir çeşit yetimhaneye götürmüştür ve Sam adeta yıkılmıştır. Bunun üzerine kızını geri alabilmek adına iyi bir avukat gerektiğini düşündüğü için bölgedeki en iyi avukattan yardım isteyecektir.

Dünyadaki hiç bir otorite bir babasının kızına olan sevgisini ölçemez! şeklindeki sloganımızı da verdikten sonra size iyi seyirler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sergs2015.org - Sosyalpsikiyatri.org - Http://BitkiKoruma2014.Org/