En Son Çıkan Filmleri Türkçe Dublaj izle

Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları Türkçe Altyazılı izle

bayanperegrinenintuhafcocuklariturkcealtyaziliizleÖzellikle belirtmeliyim ki çok fazla beklentiye kapılarak izlemeyin filmi yoksa çok büyük hayal kırıklığına uğrarsınız. Fakat bu demek değildir ki izlenmeyecek kadar kötü veya zaman kaybı. Elbette değil! Ama hiç bir şekilde tam konsantrasyon ile bağlayamıyor bizi ve esasında daha çok 18 yaş altı kesim hedef kitle olarak baz alınmış gibi geldi bana. Bu bir seri midir ve devam filmleri olacak mıdır hiç bir şekilde haberim yok ama bu film için kişisel puanım 10 üzerinden 6’yı geçemez.
Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları Türkçe Altyazılı izle filminin oyuncularına ve konusuna değinelim birazda. Olayda ana karakter olarak büyükbaba Abe, torunu Jack, diğer boyuttaki bayan Peregrine ve onun koruması altındaki garip çocuklar. Hikaye bu karakterler arasında geçiyor tamamen. Büyükbaba Abe, torunu Jack doğduğundan beri kendini adadığı her şeyden vazgeçmiştir ve bütün vaktini, enerjisin, Jack’e harcamaktadır. İlerleyen yıllarda Jack büyür, 17 yaşına gelir ve tabiiki Abe’de iyice yaşlanır. Bir gün büyükbaba Abe, ilginç bir şekilde saldırıya uğrar ve öldürülür. Bunun üzerine Jack psikolojik bazı sorunlar yaşadığını sanmaya başlayacaktır. Çünkü büyükbaba Abe, Jack’e küçüklüğünden beri ilginç ve içerisinde canavarların bulunduğu bazı hikayeler anlatmıştır. Hatta ölmeden bir kaç saniye önce Jack’e bayan Peregrine’yi bulmasını ve onunla birlikte oradaki çocuklara yardım etmesini vasiyet eder. Bunun üzerine Jack yaptığı bütün araştırmalar sonucunda büyükbabasının bahsettiği adayı ve bayan Peregrine ile orada yaşayan çocukların kaldığı malikaneyi bulur. İşte bundan sonra olaylar zinciri çözülmeye ve biraz da olsa aksiyonlu sahneler gelmeye başlayacaktır.
Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları izle de ki en büyük olay ise bazı kişilerin zamanın akışını durdurup bir döngü yaratarak hep aynı kısırlıkta yaşayabilmesidir. İşte bu uzay-zaman bükümünde geçecek olan olaylar aslında filmin ana temasını da oluşturmaktadır.
Dipnot olarak belirtmeden geçemezdim; Bunun bir Tim Burton filmi olduğunu ve Eva Green’in performansı ve bütün güzelliğinin de gözler önüne serildiğini söylemem lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sergs2015.org - Sosyalpsikiyatri.org - Http://BitkiKoruma2014.Org/